Svadby

Svadba ako lusk!

Svadba je bezpochýb jedným z najdôležitejších dní v živote. V našej firme svadbami žijeme a veľmi radi tieto vzácne momenty tvoríme. Ak hľadáte pomoc pri usporiadaní svadby, ste na správnom mieste. Naše na mieru šité služby sú tu pre Vás - od malých detailov vo výzdobe až po kvalitné technické zabezpečenie. Pozrite si prehľad našich služieb nižšie.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám; alebo nám priblížte Vaše predstavy prostredníctvom nezáväzného dotazníka. Na základe neho Vám zašleme cenovú ponuku.

Svadobný dj
moderátor

Balíček zahŕňa DJa, ktorý Vám v prípade záujmu vie aj moderovať priebeh svadobnej hostiny od začiatku do konca či zorganizovať rôzne zábavné aktivity a hry pre svadobčanov. Samozrejmosťou tohto balíka je profesionálna zvuková a svetelná technika.

Farebná svadba

Balíček „Farebná svadba“ zahŕňa nasvietenie svadobnej sály, prípadne ďalších priestorov modernými LED bar svetlami a svetielkami, ktoré premenia i tú najobyčajnejšiu sálu na nerozoznanie.

Romantický Tanec

Tento balíček obsahuje interiérový ohňostroj, tzv. zlatý dážď a plazivý dym. Spojenie týchto dvoch prvkov dodá Vášmu prvému tancu čarovnú romantickú atmosféru.

Fotostena

Pripravíme pre Vás parádnu fotostenu zladenú so svadobnou výzdobou. Štandardom sú svetielka a rôzne fotorekvizity, ktoré spravia z fotenia poriadnu zábavu. Okrem toho si u nás môžete zapožičať aj Instax.

Výzdoba

Pripravíme Vám výzdobu svadobnej sály, kostola či iných priestorov, kde sa bude svadba odohrávať. Naša dizajnérka Vám rada poradí a vykúzli pre Vás svadobnú výzdobu Vašich snov.

Výzdoba

Pripravíme Vám výzdobu svadobnej sály, kostola či iných priestorov, kde sa bude svadba odohrávať. Naša dizajnérka Vám rada poradí a vykúzli pre Vás svadobnú výzdobu Vašich snov.

Catering

Postaráme sa aj o dobré jedlo a nápoje či zapožičanie inventára. Cateringové služby Vám na mieru zabezpečí náš partner Reštaurácia Martek. Catering je možné objednať si v rámci okresu Poprad a Liptovský Mikuláš.

"Som svadobný DJ, ktorého baví, keď sa ľudia bavia. 🙂 Preto sa vždy snažím trafiť do hudobného vkusu svadobčanov a nehrať svojhlavo to, čo práve letí, ak to zrovna nie je to pravé orechové pre svadobných hostí. Môj playlist je plný rôznorodej hudby, ktorá zodvihne zo stoličky a roztancuje všetky vekové kategórie. Vďaka dlhoročnej praxi ako DJ a moderátor, ale aj eventový manager, Vám ponúkam viac ako len "púšťanie muziky". Budem rád, ak budem môcť rozprúdiť zábavu práve na tej Vašej svadbe."

„Správne zladenie hudby a zábavy
je pre mňa dôležité.“

Matej Otčenáš

DJ Martek
Dj na svadbu

Matej Otčenáš - MARTEKING

Kontaktujte nás
Adamos free Portfolio WordPress Theme Powered By WordPress