SVADBA AKO LUSK​!

Užite si Váš svadobný deň naplno a bez zbytočných stresov. Dj na svadbu s profesionálnym prístupom Vám k tomu dozaista pomôže. Vyberte si z našej ponuky.

Napíšte nám, alebo nám priblížte Vaše predstavy prostredníctvom nezáväzného dotazníka. Na základe neho Vám zašleme cenovú ponuku. Urobíme všetko preto, aby ste si Vašu oslavu užili plnými dúškami.

Svadobný dj
moderátor

Balíček zahŕňa DJa, ktorý Vám v prípade záujmu vie aj moderovať priebeh svadobnej hostiny od začiatku do konca či zorganizovať rôzne zábavné aktivity a hry pre svadobčanov. Samozrejmosťou tohto balíka je profesionálna zvuková a svetelná technika.

Farebná svadba

Balíček „Farebná svadba“ zahŕňa nasvietenie svadobnej sály, prípadne ďalších priestorov modernými LED bar svetlami a svetielkami, ktoré premenia i tú najobyčajnejšiu sálu na nerozoznanie.

Romantický Tanec

Tento balíček obsahuje interiérový ohňostroj, tzv. zlatý dážď a plazivý dym. Spojenie týchto dvoch prvkov dodá Vášmu prvému tancu čarovnú romantickú atmosféru. Taktiež máme k dispozícíi bublinkovač, ktorý vytvorí stovky bublín, je vhodný taktiež na romantický tanec alebo detské tanečné kolo.

Fotostena

Pripravíme pre Vás parádnu fotostenu zladenú so svadobnou výzdobou. Štandardom sú svetielka a rôzne fotorekvizity, ktoré spravia z fotenia poriadnu zábavu. Okrem toho si u nás môžete zapožičať aj Instax aj z knihou hostí.

CANDYBAR

Ozvlástnite svoju svadbu alebo oslavu našim candybarom. Máme pre vás pripravené veľmi chutné, netradičné a moderné koláčiky, ktoré na vašom veľkom dni nesmú chýbať. Celý candybar vám pripravíme, vyzdobíme a pripravíme.
"Som svadobný DJ, ktorého baví, keď sa ľudia bavia. 🙂 Preto sa vždy snažím trafiť do hudobného vkusu svadobčanov a nehrať svojhlavo to, čo práve letí, ak to zrovna nie je to pravé orechové pre svadobných hostí. Môj playlist je plný rôznorodej hudby, ktorá zodvihne zo stoličky a roztancuje všetky vekové kategórie. Vďaka dlhoročnej praxi ako DJ a moderátor, ale aj eventový manager, Vám ponúkam viac ako len "púšťanie muziky". Budem rád, ak budem môcť rozprúdiť zábavu práve na tej Vašej svadbe."

„Správne zladenie hudby a zábavy
je pre mňa dôležité.“

Matej Otčenáš

DJ Martek
Dj na svadbu

Matej Otčenáš - MARTEKING

Kontaktujte nás
Návrat hore