Firemné akcie

Ples ušitý na mieru

Ste organizátor plesu? Tak ste na správnom mieste. Veľmi radi vám pomôžeme so zábavou. DJ ktorý je zároveň moderátor a vie vám pripraviť dokonca hry a súťaže. U nás to nie je žiadny problém.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám; alebo nám priblížte Vaše predstavy prostredníctvom nezáväzného dotazníka. Na základe neho Vám zašleme cenovú ponuku.

DJ A MODERÁTOR

Na vašom plese rozprúdime poriadnu zábavu, a to pomocou DJa, skvelého ozvučenia a osvetlenia. Dj ktorý je zároveň aj moderátor vám vie pomôcť odmoderovať celý program plesu, uvítanie, hry či tombolu. 

PLES PLNÝ FARIEB

Balíček zahŕňa nasvietenie sály, prípadne ďalších priestorov modernými LED bar svetlami a svetielkami, ktoré premenia i tú najobyčajnejšiu sálu na nerozoznanie.

PROGRAM

Nemáte nápad aky program by ste na ples vymysleli? Nechajte to na nás. Máme v rukáve rôzne hry a súťaže ktoré určite zabavia. Taktiež vieme zabezpečiť aj kultúrny program ako ľudovú hudbu, kapelu, tanečnú skupinu.

Fotostena

Pripravíme pre Vás parádnu fotostenu . Štandardom sú svetielka a rôzne fotorekvizity, ktoré spravia z fotenia poriadnu zábavu. Okrem toho si u nás môžete zapožičať aj Instax aj z knihou hostí.

CANDYBAR

Ozvlástnite váš ples našim candybarom. Máme pre vás pripravené veľmi chutné, netradičné a moderné koláčiky, ktoré na vašom veľkom dni nesmú chýbať. Celý candybar vám pripravíme a vyzdobíme.

Dj na svadbu

Matej Otčenáš - MARTEKING

Kontaktujte nás
Návrat hore