Stužková
podľa vašich predstáv

„Navždy sa zachová v pamäti stužková...“ Urobíme všetko preto, aby sa tieto slová stali realitou aj pre Vás a Vaša stužková bola pre všetkých nezabudnuteľným zážitokom.

 
 

DJ na stužkovú
Zvukár

Celý balíček zahŕňa DJa ktorý vám namieša hity ktoré zaiste roztancujú všetkých hostí. Súčasťou je aj profesionálne ozvučenie a nasvetlenie stužkovej. Podľa toho aký program vytvoríte, DJ vytvorý svetelnú scénu, nazvučí rečníkov, muzikantov a scénky. 

Špeciálne efekty

Urobte svoju stužkovú špeciálnou a inou. Ponúkame bublinkovač, vnútorné ohnostroje – zlatý dážď, plazivý dym.

CANDYBAR

Ozvlástnite váš ples našim candybarom. Máme pre vás pripravené veľmi chutné, netradičné a moderné koláčiky, ktoré na vašom veľkom dni nesmú chýbať. Celý candybar vám pripravíme a vyzdobíme.

Fotostena

Pripravíme pre Vás parádnu fotostenu . Štandardom sú svetielka a rôzne fotorekvizity, ktoré spravia z fotenia poriadnu zábavu. Okrem toho si u nás môžete zapožičať aj Instax aj z knihou hostí.

"Som DJ, ktorého baví, keď sa ľudia bavia. 🙂 Preto sa vždy snažím trafiť do hudobného vkusu stužkárov, učiteľov ale aj rodičov a nehrať svojhlavo to, čo práve letí, ak to zrovna nie je to pravé orechové pre poriadnu stužkovú. Môj playlist je plný rôznorodej hudby, ktorá zodvihne zo stoličky a roztancuje všetky vekové kategórie. Vďaka dlhoročnej praxi ako DJ a moderátor, ale aj eventový manager, Vám ponúkam viac ako len "púšťanie muziky". Budem rád, ak budem môcť rozprúdiť zábavu na vašej stužkovej."

„Správne zladenie hudby a zábavy
je pre mňa dôležité.“

Matej Otčenáš

DJ Martek
Dj na svadbu

Matej Otčenáš - MARTEKING

Kontaktujte nás
Návrat hore