Oslavy

Je čas na oslavu!

Oslava narodenín, stretávka zo školy alebo akákoľvek iná párty (príležitosť oslavovať sa vždy nájde) - to chce okrem Vás a Vašich najbližších ešte dobrú muziku, chutné jedlo a pekné priestory. Už si nemusíte lámať hlavu, ako to celé zvládnete. Radi Vám s tým všetkým pomôžeme - od zabezpečenia ozvučenia a osvetlenia, cez služby DJa a moderátora, až po výzdobu a catering.

 

Napíšte nám, alebo nám priblížte Vaše predstavy prostredníctvom nezáväzného dotazníka. Na základe neho Vám zašleme cenovú ponuku. Urobíme všetko preto, aby ste si Vašu oslavu užili plnými dúškami.

DJ

Celý balíček zahŕňa DJa ktorý vám namieša hity ktoré zaiste roztancujú všetkých hostí. Súčasťou je aj profesionálne ozvučenie a nasvetlenie oslavy. 

DJ & živá hudba

Chceli by ste mať svoju oslavu čo najoriginálnejšiu? Čo takto kombinácia DJa a rockovej alebo ľudovej kapely? Vďaka našim partnerom-muzikantom vieme prísť na Vašu oslavu aj v taktomto rozšírenom zložením.

CANDYBAR

Ozvlástnite svoju svadbu alebo oslavu našim candybarom. Máme pre vás pripravené veľmi chutné, netradičné a moderné koláčiky, ktoré na vašom veľkom dni nesmú chýbať. Celý candybar vám pripravíme, vyzdobíme a pripravíme.
Dj na svadbu

Matej Otčenáš - MARTEKING

Kontaktujte nás
Návrat hore