Svadby

Váš veľký deň D, môžete zveriť do našich rúk.Vieme že každá svadba sa nezaobíde bez poriadnej zábavy. Pozrite si našu ponuku v oblasti svadieb.

oslavy

Rodinné oslavy, výročia, stretávky zo škôl alebo zorganizovanie poriadnej party. V tom všetkom vám vieme pomôcť a poradiť.

Firemné akcie

Firemné večierky, technické zabezpečenie firemných akcii alebo teambuildingy vám vieme zabezpečiť podľa vašich predstáv.

iné podujatia

Divadlá, eventy pre cirkevné a
neziskové organizácie. Vieme
vám pomôcť s technickým zabezpečením aj s takýmto typom podujatí.

Stužkové slávnosti

Navždy sa zachová v pamäti stužková. Tento úryvok piesne si plne uvedomujeme a preto sa snažíme priniesť čo najlepší zážitok stužkovej.

Koncerty

Ozvučenie a osvetlenie koncertov a kultúrnych podujatí. Ponúkame profesionálne riešenie pre koncerty a festivaly.

Svadba

Naša svadobná služba pre vás zahŕňa viacero variant ktoré si môžete od nás vybrať. Ponúkame služby DJa, moderátora, pri ktorej nesmie chýbať profesionálne osvetlenie a ozvučenie vašej svadby. Samozrejme vám vieme pomôcť aj s výzdobou sály a stolov. 

Svadobný dj
moderátor

Celý balíček zahŕňa DJa ktorý vám v prípade záujmu vie aj moderovať priebeh celej svadby. Balíček ďalej zahŕňa aj rôzne zábavné aktivity a hry pre svadobčanov. K tomuto balíku patrí aj profesionálna zvuková a svetelná technika.

Farebná svadba

Balíček farebná svadba zahŕňa nasvietenie celej sály LED bar svetlami a svetielkami, ktoré premenia sálu na nerozoznanie.

Romantický Tanec

Tento balíček obsahuje interiérový ohňostroj – zlatý dážď a plazivý dym, spojenie týchto dvoch možností prinesie pri vašom prvom tanci, krásnu romantickú atmosféru.

Fotostena

Pripravíme pre vás fotostenu zo svetielkami a rôznymi foto-doplnkami ktoré pri fotení vytvoria poriadnu zábavu.

Výzdoba a Catering

Naša dizajnérka vám pripraví svadobnú výzdobu podľa vašich predstáv. Ponúkame výzdobu stolov, sály ale aj kostola a pristorov kde sa bude svadba odohrávať.

Ponúkame aj cateringové služby, postaráme sa teda aj o dobé jedlo a nápoje.

Návrat hore